اخبارآیت الله خاتمی:
حمایت از کالای ایرانی از عناصر اصلی اقتصاد مقاومتی است
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری حمایت از کالای ایرانی را از عناصر اصلی اقتصاد مقاومتی است تا اقتصادی آنچنان مستحکم ایجاد شود که تکانه‌های بیرونی به آن آسیب نرساند.
 ١١:٣٢ - 1397/08/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
خرید کالای داخلی ایجاد شغل برای جوانان و بهبود وضعیت اقتصاد می شود
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استقبال از خرید کالای داخلی زمینه ساز ایجاد شغل پایدار برای جوانان و در نتیجه کاهش بیکاری در جامعه و بهبود وضعیت اقتصاد است .
 ١٠:٥٠ - 1397/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقیمی:
همه باید زمینه مصرف کالای ایرانی را فراهم کنند
استاندار تهران گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب می فرمایند کالای ایرانی مصرف کنید همه باید تلاش کنیم که زمینه فراهم شود و به عنوان یک تکلیف و وظیفه ، بازار را برای مصرف و خرید این کالاها آماده کنیم.
 ١٠:٤٤ - 1397/07/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عامل دیجی کالا:
توسعه‌ اقتصادی کشور در گرو حمایت از تولید ملی است
بی شک، معرفی کالاهای ساخت ایران می‌تواند فضایی برای توسعه‌ای موفق در کشور ایجاد کند و برندهای شایسته‌ ایرانی را مورد توجه قرار دهد. همچنین حمایت از تولیدات باکیفیت ایرانی، زیربنایی برای انسجام سرمایه‌های اقتصادی، انسانی و بازار کار خواهد بود. بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی با برندهایی که نام آنها را کمتر شنیده ایم وجود دارند که کالاهایی مشابه برندهای خارجی تولید می کنند اما به این علت که مجالی برای معرفی نداشته اند از گردونه رقابت با سایر کالاها خارج شده و برند خارجی با اقبال مصرف کننده ایرانی مواجه شده است.
 ١٣:٥٩ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتاب "ایران‌ساخت" با بهره‌مندی از فرمایشات رهبر فرزانه‌ انقلاب درباره حمایت‌ از کالای ایرانی منتشر شد
"ایران ساخت" عنوان کتابی است که برگرفته از بیانات رهبرفرزانه انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال منتشر شده است.
 ١٤:٥٧ - 1397/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>